Pierwsza przegrana SPR Handball Rzeszów

20/10/2022

Zimny prysznic po ostatnim meczu w Warszawie… Nasza drużyna odnosi swoją pierwszą porażkę na wyjeździe z zespołem Handball Warszawa 37:17 (19:7) po długiej podróży rzeszowianki niestety nie podołały przeciwniczkom, które w tym sezonie aktualnie zachowują komplet zwycięstw. Spotkanie od samego początku zapowiadało się obiecująco bowiem Handball Rzeszów w pierwszych 20 minutach skutecznie odpowiadał na atak rywala. Jednak to nie wystarczyło po serii niewykorzystanych rzutów ze 100%- procentowych pozycji, zespół z Warszawy zaczął sukcesywnie budować swoją przewagę nad podopiecznymi Jakuba Bobera co wprowadziło dużo niepewności i braku decyzyjności w ataku pozycyjnym. W drugiej połowie nie udało się odrobić strat, a niecelne rzuty naszych zawodniczek zostawały zamieniane na łatwe bramki z szybkiego kontrataku w wykonaniu naszych przeciwniczek ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 37:17. Ale co najważniejsze nie poddajemy się, wyciągamy wnioski i postaramy się powalczyć z kolejnym rywalem jakim jest Suzuki Handball Korona Kielce! Bądźcie z nami!!!

Szczęsna 5, Lasek 2, Warias 4, Margiel 2, Puchalska 1, Jamrozik 1, Tomaszewska 1, Dymnicka 1, Marszałek, Ginalska, Płocica, Perykasza, Kwater, Pełzak, Stapińska, Zielonka