Po ciężkiej walce przegrywamy z Suzuki Korona Handball Kielce

24/10/2022

Wczorajszy mecz zakończył się wynikiem 32:34 (13:18) dla drużyny gości Suzuki Korona Handball Kielce
Mimo przegranej, nasza drużyna czuje się wygrana. Stawiliśmy czoła bardzo doświadczonym zawodniczkom i mało zabrakło, aby ten mecz zakończył się na naszą korzyść. Fenomenalna gra w obronie i świetna skuteczność piłkarek z SPR Handball V LO Rzeszów udowodniła, że żaden rywal nie jest nam straszny! Rzeszowskie szczypiornistki pokazały charakter, mimo kiepskiego początku meczu, w drugiej połowie weszły na parkiet zdeterminowane i z minuty na minutę doprowadzały do zmniejszenia przewagi rywalek. Każdy, kto widział to spotkanie, doskonale wie, że gdyby ten mecz trwał kilka minut dłużej, wyniki mógłby być inny.

Dziękujemy kibicom za świetny doping i liczną obecność ! A szczególnie dziękujemy za obecności Dyrektora Zespół Szkół Sportowych w Rzeszowie Pana Wojciecha Wilka. To wiele dla nas znaczy.

Skład: Ginalska 7, Szczęsna 5, Lasek 8, Warias 1, Kwater 1, Puchalska 4, Jamrozik 1, Zielonka 3, Tomaszewska 2, Płocica, Perykasza, Dymnicka, Stapińska, Marszałek, Margiel, Pełzak