SPR Handball Rzeszów – SPR JKS II Jarosław 40:22 (20:9)

SPR Handball Rzeszów
Stapińska, Lampara – Ginalska, Nykiel, P. Lasek, Puchalska (k), Jamrozik, Rembisz, Ziajka, Długosz, Dębiak, Tereszak, Wolak, Bielec, Warias, Flak.

SPR JKS II Jarosław
Mitura – Wojtaszek, Leżucha, Naleśniak, Bartoszek, Moszkowicz, Teper, A. Lasek

Długa przerwa świąteczna nie pozostawiła po sobie siwych znaków. Nasza wspaniała drużyna rozpoczęła 10 kolejkę z przytupem, pokonując u siebie SPR II JKS JAROSŁAW 42:20(20:9). Pierwsze minuty rozpoczęły się bardzo nerwowo, bowiem przeciwniczki objęły dwu bramkowe prowadzenie. Duża liczba strat i brak komunikacji w obronie sprawiły, że dziewczynom ciężko było wejść w mecz. Jednak poradziły sobie i z minuty na minutę grały coraz lepiej. Wspaniała postawa naszych bramkarek oraz konsekwentna gra w ataku i obronie pozwoliły osiągnąć zwycięstwo nad jarosławską drużyną.

Swój debiut w II lidze zaliczyły Julia Tereszak, Aleksandra Bielec, Wiktoria Wolak. Warto wspomnieć też o wspaniałym dopingu ze strony naszych kibiców, którzy zagrzewali nas do walki. Dziękujemy zapraszamy na nasze kolejne mecze.

Tekst: Gabriela Gołąb, Julia Jamrozik
Fot: Anna Rymarska