Akcje charytatywne

11.03.2017. I Turniej Piłki Ręcznej Kobiet o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Rzeszowie
W dniu 11 marca 2017 roku w Rzeszowie odbył się I Turniej Piłki Ręcznej Kobiet o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Rzeszowie. Organizatorem Turnieju było Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Handball Rzeszów oraz V Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie. W turnieju wzięły udział następujące drużyny: SPR Handball Rzeszów, AZS Politechnika Rzeszowska, Nida Pińczów oraz AZS Uniwersytet Rzeszowski. Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. Nida Pińczów
2. SPR Handball Rzeszów
3. AZS Politechnika Rzeszowska
4. AZS Uniwersytet Rzeszowski

17-19.09.2017. Handball at School z SPR Handball Rzeszów
Rzeszów był jednym z wielu miast na mapie Polski, które odwiedziła Portugalka – Maria Luisa Estriga, metodyk i trener z Międzynarodowej Federacji Piłki Ręcznej (IHF), ze swoim cyklem szkoleń i treningów Handball at School. Ten znakomity i uznany szkoleniowiec przeprowadził szkolenie dla nauczycieli wychowania fizycznego z województwa podkarpackiego. W zajęciach praktycznych wzięły udział zawodniczki SPR Handball Rzeszów
SPR Handball Rzeszów – uczestniczki warsztatów Handball at School: Anna Brzozowska, Paulina Depciuch, Dominika Jastrzębska, Paulina Lasek, Dominika Puchalska, Paulina Lampara, Gabriela Warias, Katarzyna Świerk, Aleksandra Adamska, Anita Ziajka, Natalia Małek, Weronika Bebło, Julia Nykiel, Katarzyna Kulpa, Anna Stapińska, Wiktoria Schab, Julia Ginalska, Małgorzata Cieluba oraz trenerzy: Sebastian Pelc i Jakub Bober.


7.11.2017. I Turniej Piłki Ręcznej Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 18 w Rzeszowie
W dniu 7 listopada 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 18 odbył się
I Turniej Piłki Ręcznej Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 18 w Rzeszowie. Organizatorem turnieju był prezes SPR Handball Rzeszów – Artur Kaplita. W turnieju wzięły udział 4 drużyny: Zespół Szkół Sportowych w Rzeszowie, SP 24 w Rzeszowie, IX Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie oraz drużyna gimnazjalistów z SP nr 18 w Rzeszowie.

23.03.2018. I Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Prezesa SPR Handball Rzeszów
23 marca 2018 roku w Rzeszowie odbył się Turniej Piłki Ręcznej Mężczyzn o Puchar Prezesa SPR Handball Rzeszów. W turnieju wzięły udział 3 drużyny męskie: AZS Uniwersytet Rzeszowski, SPR Handball Rzeszów/V LO oraz Absolwenci V Liceum Ogólnokształcącego.

8-9.09.2018. Zydroń Handball Camp&Festival 2018 z SPR Handball Rzeszów
Zydroń Handball Camp&Festival 2018 z organizacyjnym udziałem trenerów, zawodniczek i zawodników SPR Handball Rzeszów W dniach 8-9 września 2018 roku w Rzeszowie odbył się Zydroń Handball Camp & Festival 2018!!! Dwudniowa impreza sportowa promująca piłkę ręczną w Rzeszowie składała się z kilku elementów. Cała impreza rozpoczęła się w sobotę o godzinie 10:00 w Zespole Szkół Sportowych w Rzeszowie. Zajęcia z piłki ręcznej były prowadzone przez największe gwiazdy polskiego i światowego szczypiorniaka: Grzegorz Tkaczyk, Mariusz Jurasik, Patryk Kuchciński, Monika Marzec, Sabima Włodek, Iwona Nabożna, Anna Wysokińska, oraz Michał Świrkula. Natomiast w niedzielę odbył się turniej, w którym zmierzyły się dzieci z województwa podkarpackiego oraz małopolskiego. W ten sam dzień na skwerze Millenium Hall kibicom zaprezentowała się SPR Handball Rzeszów, czyli klub, który w nadchodzącym sezonie zadebiutuje w drugiej lidze kobiet.

11-24.02.2019. Ferie z piłką ręczną” z udziałem SPR Handball Rzeszów
SPR Handball Rzeszów rozpoczął współpracę ze Spółdzielczym Osiedlowym Domem Kultury „Nowe Miasto” w Rzeszowie przy ul. Podwisłocze 6.
W ramach współpracy nasi trenerzy (Jakub Bober, Maciej Śliż, Maciej Krzych) i zawodnicy (Dominika Puchalska) przeprowadzą w trakcie ferii zimowych kilka zajęć ruchowych dla dzieci i młodzieży ze Spółdzielczego Osiedlowego Domu Kultury „Nowe Miasto” w Rzeszowie. Wielkie podziękowania dla Macieja Krzycha, który zorganizował spotkanie z dziećmi. Zajęcia były bezpłatne i odbyły się w Zespole Szkół Sportowych
w Rzeszowie.

21.10.2019. SPR Handball Rzeszów rozpoczął współpracę z SP nr 2 w Łańcucie
SPR Handball Rzeszów rozpoczął współpracę ze Szkołą Podstawową nr 2 w Łańcucie. W ramach współpracy trener Jakub Bober i kapitan drużyny Dominika Puchalska przeprowadzili w poniedziałek (21.10.2019) zajęcia z piłki ręcznej dla dziewcząt z VI klasa Szkoły Podstawowej nr 2 w Łańcucie. Zajęcia odbyły się na hali sportowej Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji w Łańcucie.

13-24.01.2020. Ferie zimowe z piłką ręczną w Zespole Szkół Sportowych w Rzeszowie
Ferie zimowe z piłką ręczną dla najmłodszych adeptów piłki ręcznej w Rzeszowie W dniach 13-24 stycznia 2020 roku nauczyciele Zespołu Szkół Sportowych w Rzeszowie, trenerzy SPR Handball Rzeszów razem z Fundacją Rozwoju Umiejętności Społecznych FRUMIS prowadzili zajęcia z piłki ręcznej dla najmłodszych „szczypiorków”. Zajęcia prowadzili trenerzy SPR Handball Rzeszów oraz Fundacji Rozwoju Umiejętności Społecznych FRUMIS: Sebastian Pelc, Jakub Bober, Maciej Krzych, Paweł Lenik.

Wszelkie prawa zastrzeżone