DRUGIE ZWYCIĘSTWO SPR HANDBALL RZESZÓW W I LIDZE GRUPIE C

SPR HANDBALL V LO RZESZÓWKS AZS AWF WARSZAWA 39:36 (19:20)

SPR Handball Rzeszów – Margiel, Marszałek, Pełzak, Ginalska 3, Julia Płocica, Perykasza, Szczęsna 8, Lasek 10, Warias 2, Puchalska 4, Stapińska, Jamrozik 8, Zielonka 4, Kwater, Dymnicka.

Trener: Bobber, Jolanta Płocica.

KS AZS AWF Warszawa – Bartold, Dylewska 3, Domowicz, Martyniuk, Gajek 8, Gut, Adaczyńska 8, Drewnik 7, Bratek, Wrzesińska 2, Maibroda 8

Trener: Hrebeniuk, Lewandowski

I POŁOWA MECZU
Kolejne zwycięstwo na swoim terenie! Nasze piłkarki ręczne pokonują drużynę z Warszawy 39:36 po zaciętym boju. Mecz ten dostarczył wielu emocji bowiem warszawianki rozpoczęły z przytupem prowadząc 3:0 już na samym początku meczu, SPR HANDBALL musiał gonić wynik, aby nie pozwolić rywalkom na złapanie wiatru w żagle. Pierwsza połowa po serii naszych błędów zakończyła się wynikiem 19:20 co było przyczyną słabej organizacji w obronie i to właśnie sukcesywnie wykorzystywały nasze rywalki, straty przed końcem pierwszej połowy zniwelowała nieco Paulina Lasek, która popisała się efektownym przechwytem zakończonym oczywiście bramką.

II POŁOWA MECZU
W drugiej połowie rzeszowianki mocniej postawiły się drużynie KU AZS AWF Warszawa. Obrona znacznie lepiej funkcjonowała, a co za tym szło dziewczyny z łatwością zdobywały bramki z kontrataków. Dodatkowo w pierwszych minutach drugiej połowy nasze dziewczyny narzuciły szybsze tempo gry czym zdominowały przeciwniczki. Jednak to nie był koniec meczu. Zawodniczki z Warszawy nie miały zamiaru ustąpić i dopiero na 5 minut przed końcowym gwizdkiem udało nam się odskoczyć na różnicę dwóch bramek. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 39:36.

PODZIĘKOWANIA DLA KIBICÓW
Serdecznie dziękujemy naszym przeciwniczkom za mecz oraz dziękujemy za wsparcie naszych kochanych kibiców.