Francisco Martins II-ligowy piłkarz ręczny Académico Clube Desportivo Do Funchal z Portugalii poprowadził trening I-ligowych piłkarek ręcznych kobiet SPR Handball Rzeszów

20/04/2024

Francisco Martins II-ligowy piłkarz ręczny Académico Clube Desportivo Do Funchal z Portugalii poprowadził trening I-ligowych piłkarek ręcznych kobiet SPR Handball V LO Rzeszów

Dzisiejszy trening SPR Handball Rzeszów poprowadził Francisco Martins prawoskrzydłowy II ligowego klubu piłki ręcznej mężczyzn z Portugalii, Academico do Funchal. Francisco Martins przyjechał na dwumiesięczny staż naukowy na Uniwersytecie Rzeszowskim, gdzie razem z dr hab. prof. UR Krzysztofem Przednowkiem przygotowują się do obrony pracy doktorskiej.

Francisco jako piłkarz ręczny wiele lat grał w Superlidze piłki ręcznej w Portugalii, a jego największym osiągnięciem było uczestnictwo w finale Challenge Cup z drużyną Marítimo Madeira Andebol SAD. Po za tym jest trenerem młodzieżowej drużyny piłki ręcznej chłopców w Funchal.

Francisco już od dwóch tygodni uczęszcza na treningi naszego klubu. Dlatego też dzisiaj poprowadził specjalistyczny trening dla skrzydłowych SPR Handball Rzeszów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszelkie prawa zastrzeżone