Historyczny sukces trenera oraz byłych piłkarek ręcznych SPR Handball Rzeszów na Akademickich Mistrzostwach Polski – Półfinał B w Krakowie

17/05/2018

Historyczny sukces trenera oraz byłych piłkarek ręcznych SPR Handball Rzeszów na Akademickich Mistrzostwach Polski – Półfinał B w Krakowie

 

 

 

W dniach 10-13 maja 2018 roku drużyna piłkarek ręcznych AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego  prowadzona przez trenera SPR Handball Rzeszów Macieja Śliża rywalizowała na Akademickich Mistrzostwach Polski – Półfinał B w Krakowie. Po 3-dniowych zmaganiach na Akademickich Mistrzostwach Polski w piłce ręcznej kobiet – Półfinał B dziewczyny AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego awansowały do Finałów Akademickich Mistrzostw Polski w Opolu!!!

Po zwycięstwie grupowym z AZS Uniwersytetem Ekonomicznym z Katowic 20:9 i porażce z faworytem imprezy AZS AWF Katowice, w meczu ćwierćfinałowym po emocjonującej końcówce szczypiornistki rzeszowskiego AZS zwyciężyły 16:15 (7:6) z AZS Politechniką Śląską z Gliwic!!! i awansowały do Finałów Akademickich Mistrzostw Polski w piłce ręcznej kobiet w Opolu.

Drużyna prowadzona jest przez trenera Macieja Śliża, a kierownikiem drużyny jest Anna Rymarska. Ostatecznie drużyna AZS Uniwersytet Rzeszowski zajęła IV miejsce na krakowskim turnieju.

W składzie AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego są byłe zawodniczki SPR Handball Rzeszów: Izabela Brzozowska oraz Sandra Pasławska (obecnie II-ligowy TS MKS San Jarosław)

 

 

 

 

 

 

Gratulujemy całej ekipie
SPR Handball Rzeszów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszelkie prawa zastrzeżone