SP 18 Handball Rzeszów na VIII Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Pruchnika Śladami Miłosza Wałacha

02/02/2024

W dniach 31 stycznia – 1 lutego 2024 roku dwie drużyny SP 18 i SPR Handball Rzeszów wzięły udział w VIII Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Pruchnika Śladami Miłosza Wałacha. W dwudniowym turnieju piłki ręcznej dziewcząt nasze dziewczyny rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci i młodziczka.
Nasze młode „szczypiorki” w kategorii Dzieci zajęły III miejsce.
👉 SPR Handball Rzeszów – UKS Jedynka Pruchnik 10:17
👉 SPR Handball Rzeszów – UKS Jedynka Pruchnik II 23:3
👉 KS Weres Lubień Wielki (Ukraina) – SPR Handball Rzeszów 12:9
Skład SPR Handball Rzeszów w kategorii Dzieci: Anna Styś, Maria Borowska 11, Julia Chudzikiewicz 1, Nadia Trojnar, Iza Capłap, Hela Łagowska 7, Lena Cwynar 3, Martyna Magda 8, Tola Kiedrowska 13, Zlata Pronoziuk, Milana Pronoziuk.
Trener: Artur Kaplita
W drugim dniu turnieju rywalizowały dziewczęta w kategorii młodziczka. Drużyna SPR Handball Rzeszów zajęła IV miejsce.
👉 SPR Handball Rzeszów – UKS Tempo Cmolas 7:19
👉 UKS Jedynka Pruchnik – SPR Handball Rzeszów 14:15
👉 SPR Handball Rzeszów – KS Weres Lubień Wielki (Ukraina) 12:16
Podczas VIII Międzynarodowego Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Pruchnika Śladami Miłosza Wałacha zostały wyróżnione następujące zawodniczki SPR Handball Rzeszów: Tola Kiedrowska, Hela Łagowska, Maja Ciesielczyk, Maja Konior. Natomiast najsympatyczniejszą zawodniczką turnieju została wybrana Maria Borowska.