SPR Handball V LO Rzeszów organizatorem X Memoriał Zbigniewa Drozda i Wojciecha Szostka w piłce ręcznej dziewcząt

08/11/2023
X Memoriał Zbigniewa Drozda i Wojciecha Szostka w piłce ręcznej dziewcząt
W ostatnich dniach października 2023 roku w Rzeszowie rozegrany został jubileuszowy X Memoriał Zbigniewa Drozda i Wojciecha Szostka w piłce ręcznej dziewcząt. Turniej rozgrywany był w hali Szkoły Podstawowej nr 18 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Rzeszowie w czterech kategoriach wiekowych. Uczestniczyły w nim zespoły z Rzeszowa, Przemyśla, Dzikowca, Jarosławia oraz Cmolasu.

👉
w kategorii juniorki i juniorki młodszej bezkonkurencyjne były gospodynie turnieju zawodniczki SPR Handball V LO Rzeszów, które zwyciężyły wszystkie swoje mecze.

👉
w kategorii młodziczki pierwsze miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej z Cmolasu, która w meczu o pierwsze miejsce pokonała nasze młode szczypiornistki. Na trzeciej pozycji uplasowała się drużyna z Dzikowca.

👉
najwięcej emocji dostarczył turniej w najmłodszej kategorii wiekowej. Wszystkie mecze były zacięte, a o ostatecznej kolejności decydowały ostatnie dwa spotkania turnieju. Wynik ważył się do samego końca, a ostatecznie pierwsze miejsce zajął zespół z Przemyśla, który w finałowym meczu pokonał drużynę SP 18 Handball Rzeszów 4:3. Trzecie miejsce przypadło drużynie SPR JKS San Jarosław.
Wszystkie zespoły otrzymały dyplomy i puchary. Zwycięskie drużyny uhonorowano również nagrodami rzeczowymi, a trzy pierwsze również medalami.

👉
w każdej kategorii przyznano nagrody dla najlepszej zawodniczki, bramkarki oraz najlepszej strzelczyni. Przyznano również wiele nagród indywidualnych dla wyróżniających się zawodniczek.

👉
wyróżnione dziewczęta z naszych wszystkich zespołów SPR Handball V LO Rzeszów to Julia Haładyj, Wiktoria Borowiec, Oliwia Zaleska, Paulina Tereszkiewicz, Zuzanna Solarz, Maja Ciesielczyk, Tola Kiedrowska, Maria Borovska, Nadia Rozwód, Nadia Pawiak, Patrycja Kuter, Maja Przybylak.

X Memoriał Zbigniewa Drozda i Wojciecha Szostka w piłce ręcznej dziewcząt był dofinansowany Miasto Rzeszów.

————————————————————–
PARTNERZY I SPONSORZY STRATEGICZNI
Rzeszów – stolica innowacji
G2A.COM
SeoSklep24.pl
Synerte
PARTNERZY I SPONSORZY
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Lamatex
AGAWA Ubezpieczenia
Zespół Szkół Sportowych w Rzeszowie
Szkoła Podstawowa nr 18 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Rzeszowie
PARTNER TECHNICZNY
Kempa
——————————————————–
🤙 SPR Handball V LO Rzeszów
👉 adres. ul. Hetmańska 38, Rzeszów
👉 email. sprhandballrzeszow@wp.pl
👉 tel. 602 394 764

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszelkie prawa zastrzeżone