Zwycięstwo SPR Handball V LO Rzeszów z KS AZS AWF Warszawa

09/03/2024

W sobotnie popołudnie rzeszowska drużyna prowadzona przez trenera Jakuba Bobera pokonała u siebie zespół KS AZS AWF Warszawa 33:29 (15:15). I połowa meczu pokazała że będzie to bardzo ciekawy i wyrównany mecz, zespół z Warszawy prowadzony przez duet trenerski Daniel Lewandowski/Magdalena Chrapusta pokazał bardzo dobry i poukładany handball. Po I połowie mieliśmy remis 15:15 i druga połowa zapowiadała się bardzo ciekawie. I właśnie taką była…kluczowym momentem meczu była okres pomiędzy 43, a 52 minutą w której to nasza drużyna ze stanu 23:22 zdobyła 7 bramek z rzędu nie tracąc żadnej. Dlatego też po 60 minutach meczu 3 pkt. można było dopisać SPR Handball V LO Rzeszów.

Należy pochwalić całą naszą drużynę (debiut w naszych barwach Natalii Hensoldt oraz Katarzyny Różyckiej – 1 bramka) oraz licznych kibiców przybyłych na mecz. Wasz doping znacząco pomógł nam w odniesieniu zwycięstwa w I lidze grupie C w sezonie 2023/2024.

SPR Handball V LO Rzeszów 🆚 KS AZS AWF Warszawa 33:29 (15:15)